HolidayInfo.sk

Informačný portál HolidayiInfo.sk vznikol v roku 1998 s filozofiou podporovať zimný cestovný ruch a prinášať návštevníkom aktuálne informácie. K zimnému obsahu neskôr pribudli aj letné informácie zamerané na vodné areály a horské strediská. Portál si za obdobie svojej pôsobnosti vybudoval dobré meno a stal sa vyhľadávaným informačným zdrojom pre milovníkov zimných športov. Na aktuálnosť dát denne dohliada tím našich pracovníkov, v súčinnosti s prevádzkovateľmi lyžiarskych areálov, vďaka ktorým tvoríme jedinečný obsah. Do siete HolidayInfo je zapojených viac ako 100 prevádzkovateľov zimných a letných stredísk.

Snehové správy pod značkou Holiday Info sú šírené aj v slovenských médiách. Počas zimnej sezóny vydávame denné reporty o dianí na slovenských svahoch pre tlačové agentúry aj rádiá.

Portál je zaujímavým kanálom aj pre reklamných partnerov. Pre nich máme pripravenú ponuku bannerovej reklamy - aj formou generálneho partnerstva - exkluzivita priestoru, počas zimy, leta alebo celého roka.

Prevádzkovatelia ubytovacích zariadení môžu využiť priestor v časti "Tip na ubytovanie", ktorý sa nachádza pri každom kamerovom zábere s fotkou a preklikom na domovskú stránku.

HI (-: